2022-09-24, šeštadienis, 19:13.     Šiandien Kalnujai saulė teka 07:21, leidžiasi 19:24, dienos ilgumas 12:2.

Reklama

UAB „MEDIA 44“

Reklama portaluose www.manoRaseiniai.lt, www.manoKelme.lt, www.manoRadviliskis.lt, www.manoKedainiai.lt, www.manoJurbarkas.lt, www.manoSakiai.lt, www.manoJoniskis.lt manoPagegiai.lt, manoSilale.lt,

 

Regioninės interneto žiniasklaidos tinklas elengvai.lt siūlo Jums išskirtinę galimybę reklamuotis internetinėje erdvėje.

Portalai orientuojasi  į greitąsias žinias, pranešimus. Vis daugiau skaitytojų įsilieja į nuolatinių mūsų lankytojų gretas. Portalai stengiasi aprėpti kuo daugiau ir kuo įvairesnių sferų, kiekvieną dieną skaitytojui pateikdamas atnaujintas rajono ir Lietuvos naujienas.

Regioninės interneto žiniasklaidos tinklą elengvai.lt, sudaro 9 regionų portalai: manoRaseiniai.lt, manoKelme.lt, manoRadviliskis.lt, manoKedainiai.lt, manoSakiai.lt, manoJurbarkas.lt, manoJoniskis.lt, manoPagegiai.lt, manoSilale.lt,

 

 

Auditorija

70 proc. portalų auditorijos sudaro vyresni nei 25 m amžiaus interneto naudotojai. Daugiausiai tai – išsilavinę, didesnes nei vidutines pajamas turintys skaitytojai.

 

 

Lankomumas

Per mėnesį portalai sulaukia virš 150 000 unikalių lankytojų.

 

 

Tinkamumas verslui

Portalai tinka visam versliu, bet kurios veiklos įmonėms.

 

 

Reklamos kainos

Reklamos kaina portaluose skaičiuojama už 1000 reklamos parodymų (CPM). Todėl Jūs galite lengvai ir neįpareigojančiai planuoti savo reklamos biudžetą. Reklamos kaina priklauso nuo reklamos pozicijos. Pozicijas rasite demo.manoraseiniai.lt.

Jūsų pageidavimu reklamą galime skelbti viename ar keliuose portaluose.

Orientuojamės į greitą ir kokybišką paslaugų teikimą. Reklamą, akciją, pranešimą galime pakeisti, koreaguoti ar atnaujinti vos tik Jums panorėjus. Ši paslauga įskaičiuota į bendrą kainą.

 

Papildoma informacija, pastabos

  • Reklaminių skydelių (banerių) CPM (kaina už 1000 parodymų).

 

 

Reklamos užsakymas

Jeigu Jus domina reklama manoRaseiniai.lt, manoKelme.lt, manoRadviliskis.lt, manoKedainiai.lt, manoSakiai.lt, manoJurbarkas.lt, manoJoniskis.lt, manoPagegiai.lt, manoKaunas.lt, agroexpresas.lt portaluose – susisiekite su mumis. Atsižvelgdami į Jūsų įmonės tikslus ir biudžetą mes pasiūlysime optimalų reklaminės kampanijos planą.

 

Mob. +370 639 34990

el.Paštas: reklama@elengvai.lt

 

Reklama- ji dirba ir tada kai Jūs ilsitės.

Šios dienos vardadieniai