2017-09-20, trečiadienis, 03:18.     Šiandien Kalnujai saulė teka 07:14, leidžiasi 19:33, dienos ilgumas 12:18.

Dėl „Savivaldybės taurės“ kausis „Bilderio“ bei „Dairenos“ komandos

2013-10-14, Gintautas Balčaitis, Raseinių KKSC direktoriaus pavaduotojas

Krepšinio turnyre „Savivaldybės taurė“ sužaisti dar du finalinio etapo susitikimai.

„Julisa“ nesugebėjo atsilaikyti prieš „Dairenos“ kolektyvinį žaidimą. Nors ir nedidelę persvarą turėdama „Dairena“ ketvirtame kėlinuke ją dar labiau padidino ir šventė gana užtikrintą pergalę rezultatu 103:80. Ši pergalė suteikė „Dairenai“ galimybę paskutiniame susitikime kovoti dėl pagrindinės turnyro taurės.

Antroji sekmadienio vakaro dvikova tarp „Bilderio“ ir „Josedos“ pasižymėjo kieta kova iki pat rungtynių pabaigos. Pirmąjį kėlinuką gana užtikrintai dešimties taškų skirtumu laimėjo „Joseda“, tačiau kitus tris persvarą jau turėjo „Bilderis“. „Josedos“ krepšininkai rungtynių pabaigoje dar bandė tolimais metimais mažinti skirtumą, tačiau metimai skriejo pro šalį... Galutinis rungtynių rezultatas - „Bilderio“ pergalė 83:70.

Taigi „Bilderis“, kaip ir „Dairena“, iškovojo antrąją pergalę ir šios abi komandos spalio 20 dieną, sekmadienį, 17.30 val. susikaus dėl didžiosios turnyro taurės. Prieš šias rungtynes nuo 16.00 val. žais „Joseda“ ir „Julisa“. Šios komandos žais jau tik prestižo rungtynes - pralaimėjusios abu pirmuosius susitikimus jos jau neturi vilties kovoti dėl pagrindinės taurės.

Kviečiame žiūrovus ateiti pasižiūrėti paskutinių krepšinio turnyro „Savivaldybės taurė“ dvikovų.