2022-08-08, pirmadienis, 20:00.     Šiandien Kalnujai saulė teka 05:54, leidžiasi 21:18, dienos ilgumas 15:24.

Įsimintina diena Kalnujų parapijai

2013-06-25, paskelbė Giedrius Germanavičius
Įsimintina diena Kalnujų parapijai

    Birželio 16 d. Kalnujų parapijos tikintiesiems buvo ypatinga - juos aplankė Kauno arkivyskupijos augziliaras vyskupas Kęstutis Kėvalas. Vyskupas Kalnujų Šv. Viktoro bažnyčioje aukojo Šv. Mišias kartu su jį atlydėjusiu Kauno arkivyskupijos kurijos kancleriu monsinjoru Adolfu Grušu.

 

   Prieš Šv. Mišias Raseinių Švč. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios dekanato dekanas klebonas Vytautas Paukštis supažindino su seniūnija, pasidžiaugė aktyviai bažnyčios gyvenime dalyvaujančiais tikinčiaisiais ir jų nuveiktais darbais.


   Mišiose dalyvavo garbingi svečiai - seimo narys Edmundas Jonyla su žmona, Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariai - Vaclovas Šimaitis, Sigitas Vaičius. Po iškilmingų pamaldų Kalnujų seniūnijos salėje vyko šventiniai pietūs.


   Kalnujų seniūnijos seniūnė Regina Čepurnovienė padėkojo už apsilankymą ir pagarbą Kalnujų parapijos tikintiesiems ir Jo Ekscelencijai vyskupui Kęstučiui Kėvalui.


   Atsisveikindamas Vyskupas pasidžiaugė, kad visi galėjo susirinkti ir pabendrauti, ir palinkėjo Dievo palaimos bendruomenės gyvenime bei neprarasti vilties, užklupus sunkumams.


   Atsidėkodami už vizitą Kalnujų parapijiečiai įteikė gerbiamam Vyskupui baltų gėlių puokštę ir kvietė dar ne kartą sugrįžti.

 

 Kalnujų vyresn. bibliotekininkė Edita Galušina

Raseiniai.lt informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai