2022-08-08, pirmadienis, 19:10.     Šiandien Kalnujai saulė teka 05:54, leidžiasi 21:18, dienos ilgumas 15:24.

Kalnujų seniūnijoje sėkmingai įgyvendinta Vietos bendruomenių savivaldos programa

2014-09-10, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Kalnujų seniūnijoje sėkmingai įgyvendinta Vietos bendruomenių savivaldos programa

 Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuota Vietos bendruomenių savivaldos programa sėkmingai baigiama įgyvendinti Kalnujų seniūnijos teritorijoje. Kalnujų seniūnijai 2014 m. skirta  4747,00 Lt šios programos lėšų. Kalnujų seniūnijos vietos bendruomenių taryba, sudaryta iš 9 narių, lėšas viešųjų erdvių ir aplinkos kokybės gerinimui skirstė atsižvelgdama į gyventojų skaičių.

 

 

   Prie Kalnujų bažnyčios griuvėsių, pušų paunksmėje, pastatyta atminimo lenta kraštiečiui poetui Marcelijui Martinaičiui. Ši vieta nuolat lankoma vietos gyventojų, svečių. Už kitą dalį lėšų nupirktos universalios kopėčios, kurios naudojamos seniūnijos, bendruomenių, mokyklos reikmėms. Įsigytas ir pastatytas stendas Dobrasčio kaime, jame yra skelbiama gyventojams aktuali informacija. Kalnujų kaime pakabinta 10 vnt. natrio šviestuvų, kurie pagerins gyvenimo kokybę - vaikams ir suaugusiems bus saugiau vaikščioti gatvėmis sutemus. Prie seniūnijos pastatyti suoleliai pagerino teritorijos įvaizdį.

 


   Tai nėra didžiulės pinigų sumos, kurios įveiktų visas problemas, tačiau tai puiki investicija į mūsų kraštą, aplinkos gerinimą siekiant, kad miestelis ir gyvenvietės būtų patrauklios, kad žmonėms būtų gera gyventi.

 


Seniūnė Regina Čepurnovienė

Contact form

Šios dienos vardadieniai