2020-02-20, ketvirtadienis, 00:33.     Šiandien Kalnujai saulė teka 07:43, leidžiasi 17:46, dienos ilgumas 10:3.

Konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ vertinimo grupė pradėjo kelionę per seniūnijas

Konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ vertinimo grupė pradėjo kelionę per seniūnijas

Raseinių rajono savivaldybė šiemet ir vėl rengia konkursą-apžiūrą „Gražinkime savo aplinką“, kuriuo siekiama skatinti rajono gyventojus puoselėti savo sodybų, miestų, miestelių aplinką, ugdyti gyventojų kūrybingumą, skleisti gerus tvarkymo pavyzdžius bei puoselėti kraštovaizdžio tvarkymo tradicijas. Šiais metais ir vėl renkamos gražiausios miestų, miestelių ir kaimų sodybos, vienkiemiai, gyvenvietės, bendruomenių centrai, įmonės (skirstant pagal veiklos pobūdį), gražiausi gėlynai prie kaimo ir miesto daugiabučių ir gražiausiai tvarkomos viešosios erdvės.

 

   Pirmasis konkurso etapas vyko iki birželio 30 d. seniūnijose: seniūnų sudarytos komisijos lankė pavyzdingai tvarkomas sodybas ir konkursui pasiūlė po vieną kiekvienos kategorijos objektą.


   Vakar prasidėjo antrasis konkurso etapas – mero potvarkiu sudaryta vertinimo grupė pradėjo kelionę per rajoną ir, lydima seniūnų, jau aplankė 16 objektų Nemakščių, Viduklės ir Paliepių seniūnijose.


   Nemakščių seniūnijoje apžiūrėta Nemakščių technikos muziejaus viešoji erdvė, Nemakščių miestelyje gyvenančių Ievos ir Zigmo Bružų sodyba, Ylių kaime - degalinės-kavinės-motelio „Naftrus“ aplinka, Angelės ir Antano Kariniauskų kaimo sodyba, Vidos ir Remigijaus Ačų vienkiemis, Aukštkelių kaime įsikūrusios Mažosios Viduklės kaimų bendruomenės aplinka.


   Pasigėrėjusi Nemakščių seniūnijos grožybėmis, vertinimo grupė leidosi į Viduklės seniūniją, kur aplankė Gyliuose gyvenančių Irenos ir Edmundo Gailių sodybą, apžiūrėjo Gylių kaimo bendruomenės aplinką, Jūkainių valstybinio geomorfologinio draustinio viešąją erdvę, Viduklėje gyvenančių Redos ir Areto Rumšų sodybą, Viduklės miestelio Ataugos g. 39 daugiabučio gėlyną, apžvelgė viso Viduklės miestelio erdves ir Vejukų kaime esančios UAB „Konrida“ kavinės aplinką.


    Paliepių seniūnijoje apžiūrėta Blinstrubiškių socialinės globos namų aplinka, Sujainių kaime įsikūrusių Vilijos ir Nerijaus Elzbergų sodyba, o Paraseinio kaime - Emilijos ir Antano Kačiušių vienkiemis.


   Kiekvienam konkurso dalyviui nuoširdžiai padėkota už kuriamą grožį ir aplinkos puoselėjimą bei įteikta vertinimo grupės dovana – dekoratyvinis augalas.


   Šiandien vertinimo grupė tęsia darbą ir ketina aplankyti dar 22 konkursui pasiūlytus objektus Girkalnio, Ariogalos, Betygalos, Pagojukų ir Raseinių seniūnijose, o ketvirtadienį – dar 14 objektų Šiluvos, Raseinių miesto ir Kalnujų seniūnijose.


   Vertinimo grupei vadovauja rajono Savivaldybės tarybos narė Gitana Rašimienė, vertinimo grupės nariai: Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Vilmantas Bacys ir to paties skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Sirvidienė, Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Bendžiūtė ir UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ apželdinimo specialistė Danutė Anulienė.


 

Contact formŠios dienos vardadieniai