2021-05-13, ketvirtadienis, 06:00.     Šiandien Kalnujai saulė teka 05:26, leidžiasi 21:28, dienos ilgumas 16:1.

Kviečia į pirmąjį Lietuvos Kaimo Parlamentą

2014-04-10, paskelbė Seniūnijų ŽINIOS
Kviečia į pirmąjį Lietuvos Kaimo Parlamentą

   Balandžio 11 d., penktadienį, 10 val. Aleksandro Stulginskio universitete, III rūmuose, Ekonomikos ir vadybos fakulteto 604 aud. (Universiteto g. 8, Akademija, Kauno r.) pirmą kartą  rinksis Lietuvos Kaimo Parlamentas.

 

   Lietuvos Kaimo Parlamento tikslas - inicijuoti aktyvesnį kaimo problemų sprendimą, atkreipti vietos valdžios, Lietuvos Valstybės, Europos Sąjungos valdžios institucijų dėmesį į gilėjančias kaimo ekonomines, infrastruktūros ir iš to kylančias socialines problemas ir pasitelkus bendradarbiauti kaimo žmones imtis realių darbų.

 

   Lietuvos Kaimo Parlamente dalyvaus visos Lietuvos kaimo visuomeninių organizacijų, verslo, savivaldos atstovai. Pagal darbo grupėse išsakytas mintis ir pasiūlymus bus suformuluota pačių kaimo žmonių matoma kaimo vizija ir pasiūlymai, kaip pasiekti, kad kaimas būtų patrauklus gyventi ir dirbti, jame vystytųsi smulkieji verslai, paslaugų sektorius, formuotųsi pozityvus kaimo paveikslas.

 

   Žiniasklaida kaip pagrindinė visuomenės informatorė ir nuomonės formuotoja yra ypatingai svarbi kaimo gyvenime. Žurnalistus kviečiame dalyvauti Parlamento sesijoje ir  įsitraukti į diskusijas apie žiniasklaidos iššūkius nušviečiant kaimo gyvenimą ir jo problemas.

 

   Parlamentas priims Rezoliuciją, adresuotą LR Prezidentei, LR Seimui, LR Vyriausybei, kitoms valstybės institucijoms. Ją artimiausiu metu planuojama įteikti LR Prezidentei. D. Grybauskaitei.

 

Pirmąjį Kaimo Parlamentą rengia Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, Vietos veiklos grupių tinklas, Aleksandro Stulginskio universitetas.

 

Daugiau informacijos: Guoda Burokienė, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė, tel. 8 698 11448.
 

Contact formŠios dienos vardadieniai