2022-08-08, pirmadienis, 19:24.     Šiandien Kalnujai saulė teka 05:54, leidžiasi 21:18, dienos ilgumas 15:24.

Pasveikinta ilgametė Kalnujų seniūnijos gyventoja

Pasveikinta ilgametė Kalnujų seniūnijos gyventoja

  Anelei Žemaitienei, sulaukusiai 95-erių metų jubiliejaus, spinduliuojančiai šiluma, gražius sveikinimo žodžius ir linkėjimus nuo Raseinių rajono savivaldybės mero A. Mielinio, vicemerės G. Rašimienės, administracijos direktoriaus J. Kurlavičiaus perdavė Kalnujų seniūnijos seniūnė R. Čepurnovienė. Garbaus jubiliejaus proga A. Žemaitienę sveikino Kalnujų seniūnijos seniūnė, socialinių paslaugų centro darbuotoja ir bendruomenės slaugytoja.

 

   Miela ir visada besišypsanti, prisimenanti visus laikus, labai šviesios ir taurios sielos močiutė A. Žemaitienė atšventė savo 95-erių metų jubiliejų. Senolė, spinduliuojanti šviesiu protu, įstabia atmintimi ir nuoširdumu, prisiminė pačias gražiausias dienas ir prasmingiausius metus, praleistus Bliūdžių kaime, Kalnujų seniūnijoje. „Laimė gyventi darniose ir draugiškose šeimose, leisti savo gražią senatvę,"- kalba močiutė.


   Močiutė užaugino dvi dukras, pas vieną iš jų šiuo metu gyvena. Džiaugėsi A. Žemaitienė, kad ją pasveikinti atvyko Kalnujų seniūnijos seniūnė, kuri niekad nepamiršta ilgaamžių savo seniūnijos gyventojų. Senolės akyse pasirodė džiaugsmo ašaros, kai pamatė savo buvusią daktarytę Marytę, kuri atėjo jos pasveikinti.


   Atsisveikinant A. Žemaitienei visi linkėjo sulaukti 100 ir daugiau metų, sėkmės, stiprybės, artimųjų meilės bei dievo palaimos.

 

Kalnujų seniūnijos seniūnė R. Čepurnovienė


 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai