2020-06-01, pirmadienis, 01:31.     Šiandien Kalnujai saulė teka 04:59, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 16:58.

Šiltos Oninės Šaltuonoj (1)

2014-08-11, LUKAS Paknys | „Info Raseiniai“
Šiltos Oninės Šaltuonoj

   Pašaltuoniškiai sako, kad jų kaimo bendruomenės šventė – Oninės - kasmet būna vis įspūdingesnės. Į šią tradicine tapusią šventę susirenka vis daugiau žmonių, ne vien pašaltuoniškių. Daug sulaukiama svečių iš kaimyninio Jurbarko rajono, iš aplinkinių kaimų, raseiniškių.

 


Pašaltuonyje, prie bendruomenės namų, erdvią pievelę užpildė šventės dalyviai. Scenoje, kurioje tą dieną koncertavo Andrius Rimiškis, linksmų vaikinukų trio „Rolikai“, buvo pagerbti ir sportininkai, komandų - nugalėtojų kapitonai Lukas Ričkus, Aivaras Beržinskas, Jonas Buitkus bei varžybų organizatorius Raimondas Steponavičius.

 


Vyko šventinė loterija, kurioje buvo galima laimėti televizorių, sulčiaspaudę, šaldytą žąsį, šiltas vilnones kojines ir kitokius prizus. Bilietų, kuriuos pirkti skatino šmaikštūs raginimai, nupirkta nemažai.

 


Visas, į šventę atvykusias Onas ir Onutes pasveikino Raseinių r. tarybos narė Ona Aldona Radčenko, bendruomenės pirmininkė Daiva Barčienė, šventės vedėja, Pašaltuonio kultūros specialistė Lina Zorubienė.

 


Oninių šventės organizatoriai, kaimo bendruomenė ŠALTUONA, džíaugdamiesi Aukščiausiojo dovanotu nuostabiu vakaru ir giedriu dangumi, nuoširdžiai dėkojo rėmėjams: KTG EKO AGRAR, L klubui PICERIJA, RIVANAI, NORFAI, Alfonsui Barčui, Kalnujų seniūnei Reginai Čepurnovienei ir žinoma, kiekvienam, atvykusiam į šventę.

 

 

 
 
Contact form

 

Onutė. 2014-08-11 14:23:11 IP: 77.90.99.73

Super opertyvumas... Dvi savaitės ir 2 dienos atgal.DDDŠios dienos vardadieniai