2022-09-24, šeštadienis, 18:36.     Šiandien Kalnujai saulė teka 07:21, leidžiasi 19:24, dienos ilgumas 12:2.

Slėpė kontrabandines cigaretes ir naminę degtinę

2015-08-14, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Slėpė kontrabandines cigaretes ir naminę degtinę

 Užsidirbti pragyvenimui lėšų siekiame kiekvienas, tačiau, kokiu būdu- sąžiningai ir dorai ar aplenkiant teisingumą- kiekvienas pasirenka pats. Dažnai rizika gauti pajamas užsiimant nelegalia veikla, nepasiteisina, tad vietoj laukto pelno galima sulaukti administracinės arba baudžiamosios atsakomybės.

 

 

Į šį klausimą, ar verta rizikuoti, atsakys sau Raseinių rajone, Pašaltuonio kaime gyvenantis 40- metis vyras, kurio namuose esančioje slėptuvėje Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai rugpjūčio 13 dieną aptiko nelegalių cigarečių -  140 pakelių cigarečių „Fest“ ir 180 pakelių cigarečių „Minsk Superslims“. Be cigarečių pareigūnai aptiko ir dvi plastikines talpas su skysčiu, turinčiu naminės degtinės kvapą (iš viso apie 5,5 litro).

 

 

         Praėjusiais metais iš to paties vyro buvo konfiskuota ir 1600 litrų dyzelino, kuris neatitiko Lietuvoje vartojamų automobilių degalų kokybės, už tai pažeidėjui skirta 10 000 litų bauda.

 

 

          Šįkart Raseinių rajono policijos komisariate pradėta administracinė teisena pagal LR ATPK 1632 str. ( akcizais apmokestinamų prekių laikymas, realizavimas) ir LR ATPK 177 str. ( naminės degtinės laikymas, gabenimas, realizavimas).

 

 

 

Šiaulių AVPK info.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai