2022-06-25, šeštadienis, 07:34.     Šiandien Kalnujai saulė teka 04:54, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:18.

Vasario 16-oji Kalnujuose

2017-02-20, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Vasario 16-oji Kalnujuose

Vasario 16-ąją dieną Kalnujų seniūnijos salėje buvo paminėtas Lietuvos gimtadienis. Šventė prasidėjo eilėmis apie Lietuvą ir vieningai sugiedota tautiška giesme.

 

   Valstybės atkūrimo dienos proga pasveikino Kalnujų seniūnijos seniūnė Regina Čepurnovienė, Pašaltuonio bendruomenės atstovė Lina Zorubienė, jaunimo atstovė Simona Survilaitė.

 

   Visus šventės dalyvius savo pasakojimais sudomino ir sužavėjo garsiausias Lietuvos alpinistas Vladas Vitkauskas. Jis yra pirmasis žmogus, įkopęs ir iškėlęs valstybės vėliavą visų žemynų aukščiausių kalnų viršūnėse. Šią vėliavą jis atsivežė į Kalnujus ir visi turėjo galimybę ją pamatyti. Alpinistas pasidalino ne tik pasakojimais apie savo keliones, bet ir mintimis, apie gyvenimą, Lietuvą, o paklaustas, į kokį kalną įkopęs jautėsi geriausiai, pajuokavo, kad į Medvėgalį, kuris yra gimtojoje Lietuvoje.

 

   Renginį papuošė saksofonistas Tadas Šimaitis ir renginio vedėjas Martynas Volfa. Martynas skaitė eiles apie Lietuvą, Tadas atliko kūrinius saksofonu. Vaikinai traukė dainas ir kvietė visus prisijungti. Koncerto pabaigoje visi sudainavo ,,Žemėj Lietuvos‘‘.

 

   Po to buvome kviečiami pasigrožėti Vandos Jocienės ir Janinos Krikštanavičienės rankdarbių paroda, pasivaišinti plokštainiu, atsigerti kavos, pasidalinti įspūdžiais apie koncertą, mintimis apie Lietuvą.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai